O nas

 

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą działającą od 1995 roku na rynku północno-wschodniej Polski. Wraz z Podlaską Fundacją Rozwoju Regionalnego realizowaliśmy nowatorski międzyrządowy projekt pod nazwą Polsko – Brytyjski Program Rozwoju Przedsiębiorczości, mający na celu zbudowanie odpowiednich struktur do rozwoju biznesu w regionie oraz przygotowanie wykwalifikowanych kadr, by mogły go wspierać.

Tworzymy młody, dynamiczny i profesjonalny zespół propagujący nowatorskie metody i rozwiązania w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi oraz edukacji zawodowej. Działamy szybko i efektywnie. Wzorce czerpiemy z bogatego dorobku i wieloletnich doświadczeń angielskich partnerów. Swoim klientom oferujemy wysokiej jakości usługi doradcze oraz szeroki wachlarz szkoleń dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Współpracujemy z profesjonalistami – certyfikowanymi, doświadczonymi trenerami i praktykami, specjalizującymi się w różnorodnych dziedzinach zarządzania i szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Korzystamy z wiedzy i umiejętności polskich oraz zagranicznych konsultantów. Stawiamy na jakość, która jest wartością niepodważalną.

Naszym credo jest przygotowanie ludzi kreatywnych, myślących perspektywicznie oraz posiadających odpowiednie umiejętności zawodowe do pracy i życia w nowoczesnym europejskim społeczeństwie.

drukuj